کنفرانس بین المللی روانشناسی، علوم تربیتی و رفتاریتماس با دبیرخانه

021-47624440

021-42694010

info@irebs2016.com

حامیان رسانه ای بین المللی

هزینه های کنفرانس

هزینه های ثبت‌نام در کنفرانس به شرح زیر می‌باشد:

 نوع ثبت نام

هزینه ثبت نام

مقالات اضافی

(بیش از 2 مقاله)

دانشجویان (با ارائه کارت دانشجویی) - حضوری 300.000 تومان

به ازای هر مقاله

50.000 تومان

دانشجویان (با ارائه کارت دانشجویی) - غیرحضوری 180.000 تومان 
اعضای محترم هیئت علمی و آزاد - حضوری 320.000 تومان
اعضای محترم هیئت علمی و آزاد - غیرحضوری 200.000 تومان

مدارک برای نویسندگان همکار (بدون امکان ارسال مقاله)

100.000 تومان

 

هزینه ثبت نام، شامل امکان ارسال 2 مقاله به کنفرانس بوده و مدارک کنفرانس از جمله گواهی پذیرش مقاله، گواهی شرکت در کنفرانس، گواهی CanProCert کانادا، گواهی شرکت در کارگاه ها (در صورت برگزاری)، گواهی ارائه مقاله (در صورت ارائه شفاهی یا پوستر) و سی دی مجموعه مقالات پس از برگزاری کنفرانس و حداکثر تا 30 تیرماه 1395 به آدرس پستی پژوهشگران ارسال خواهد شد.

گواهی پذیرش مقاله به تعداد نویسندگان مقاله (حداکثر 4 نفر) و بقیه گواهی ها فقط برای نویسنده اصلی مقاله صادر می شوند.

در صورت تمایل به ارسال مقالات اضافی و یا شرکت نویسندگان همکار مقاله در کنفرانس و دریافت گواهی ها و سی دی مجموعه مقالات، باید هزینه مربوطه پرداخت گردد.

 توجه فرمایید که وابستگی سازمانی مؤلف اصلی ملاک تعیین هزینه شرکت در کنفرانس است و ملاک ثبت نام زودهنگام تاریخ پرداخت هزینه می باشد و نه زمان ارسال مقاله.

 شخصی که در سامانه کنفرانس ثبت‌نام نموده و مقاله را در سامانه کنفرانس ثبت نموده‌است به عنوان نویسنده اول و مؤلف اصلی مقاله شناخته می‌شود. لذا حتماً از مؤلف اصلی مقاله بخواهید که در سامانه کنفرانس ثبت‌نام نموده و مقاله را ارسال کنند. به عنوان یک راه حل جایگزین، اگر نویسنده اول مقاله امکان ثبت‌نام در سامانه را ندارند، نام و نام خانوادگی و وابستگی سازمانی ایشان را در بخش مشخصات خود وارد نموده و نام و نام خانوادگی اصلی خود را به انتهای آدرس پستی اضافه نمایید.

مجدداً تأکید می‌گردد که ملاک صدور گواهی پذیرش مقاله و شرکت در کنفرانس، اطلاعات ثبت شده در سامانه کنفرانس می‌باشد، لذا مسؤلیت تطابق این اطلاعات، با مشخصات نویسندگان مقاله بر عهده مؤلف اصلی می‌باشد.

 کلیه پرداخت ها فقط به صورت آنلاین و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب، پس از اعلام نتیجه داوری هر مقاله قابل انجام خواهد بود.

 

 

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 بهمن 1394
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 بهمن 1394
آخرین مهلت ثبت نام
14 تیر 1395
آخرین مهلت ارسال مقاله
6 تیر 1395
تاریخ برگزاری
22 و 23 تیرماه 1395
حامیان رسانه ای


سامانه مدیریت همایش های انجمن هم اندیشان مبتکر